Nauka języka niemieckiego w Austrii

Czy chcieliby Państwo wzbogacić lub doskonalić swój niemiecki w otoczeniu niemieckojęzycznym?

 

Zachęcamy do zapisów na kursy językowe w Austrii, do poznania kraju, jego mieszkańców oraz oferty kulturowej!

 

Poniżej znajdą Państwo szkoły językowe polecane przez Österreich Institut:

ActiLingua Academy

ActiLingua Academy oferuje kursy dla dorosłych oraz letnie kursy dla młodzieży w Wiedniu. Nauka poszerzona jest o ciekawy program kulturalny, rozrywkowy i sportowy. Można także zapisać się na kursy przygotowujące do egzaminów ÖSD oraz studiów uniwersyteckich i praktyk zawodowych. Prowadzone są także interesujące kursy niemieckiego w muzyce.


 

 

ARGE für Weltsprachen - MANDL

Kleine, feine Sprachen-Camps für Kinder und Jugendliche (9-18 Jahre) an drei ausgewählten Standorten in Österreich. Deutsch und Englisch parallel möglich, 25 Einheiten/Woche. Gemeinsames Freizeitprogramm für deutschsprache und nicht deutschsprachige Kinder und familiäre Betreuung machen die Mandl-Kurse seit 50 Jahren zu einer verlässlichen Marke.

Deutschcamps dla dzieci i młodzieży

Warto zaufać ponad 70-letniemu doświadczeniu! young austria oferuje dwutygodniowe obozy językowe dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 17 lat w Salzburger Land/Austria! Kreatywne warsztaty językowe dla początkujących i zaawansowanych. Ponadto zajęcia sportowe i rekreacyjne, wieczorne zabawy i wycieczki - oczywiście wszystko w języku niemieckim!

 

 

Deutsch in Graz

Serdecznie zapraszamy na kursy Deutsch in Graz. Oferujemy kursy języka niemieckiego przez cały rok, a dodatkowo dodatkowe letnie kursy dla dzieci oraz młodzieży połączone ze sportem i zabawą. W naszej ofercie jest także możliwość zdawania egzaminów: ÖSD, kursów firmowych i grupowych oraz naukę indywidualną. Prowadzimy kursy języka niemieckiego wraz z ofertą zakwaterowania.


 

 

Diplomatische Akademie Wien

Wiedeńska Akademia Dyplomatyczna (Diplomatische Akademie Wien) organizuje rokrocznie w sierpniu letni kurs nauki języka niemieckiego i wiedzy o Austrii dla osób dorosłych z całego świata ( powyżej 18 roku życia). Na terenie międzynarodowego campusu przez 4 tygodnie prowadzone są intensywne zajęcia nauki języka niemieckiego na różnych poziomach wraz z odczytami na temat austriackiej polityki, historii oraz kultury. Program kursu wzbogacony jest ponadto o interesujące wycieczki i zajęcia rekreacyjne (oprowadzenie po mieście, muzea, kurs nauki walca, degustacja wina, wycieczka do Burgenlandu)  . Na życzenie można też przystąpić do zdawania egzaminu na  certyfikat językowy ÖSD. Zajęcia językowe odbywają się w małych grupach prowadzonych przez doskonale przygotowanych i wykwalifikowanych lektorów. Kurs może trwać pół  lub cały dzień, z zorganizowanym noclegiem i wyżywieniem.

Istnieje możliwość zakwaterowania na czas kursu oraz wybór opcji dwu- lub trzyposiłkowej.

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania- zapraszamy.

iki

W samym sercu Wiednia czekają na Państwa kompetentni i doświadczeni pracownicy. Międzynarodowy Instytut Kultury (IKI) działa przez cały rok i prowadzi kursy nauki języka niemieckiego oraz kursy przygotowujące do certyfikatów. Instytut IKI to także Centrum Egzaminacyjne ÖSD (Austriacki Dyplom Języka Niemieckiego). Latem oferujemy ponadto ciekawy program kulturalny i rozrywkowy.

Learning Events

Jak ciekawie połączyć naukę języka z przygodą wie najlepiej Learning Events.  Prowadzone u nas kursy języka niemieckiego to nauka, która jest równocześnie ogromną przyjemnością. Nasza oferta obejmuje: wyjazdy klasowe i studenckie, obozy letnie dla młodzieży oraz kursy szkoleniowe dla nauczycieli języka niemieckiego.


 

 

 

Sprachenzentrum Deutsch in Österreich

W przepięknej okolicy tuż nad słynnym jeziorem Wörthersee prowadzimy intensywne kursy nauki języka niemieckiego na wszystkich poziomach. Nauka w Sprachenzentrum der Alpen-Adria-Universität jest prowadzona przez cały rok. Latem proponujemy ponadto ciekawy program rekreacyjny. U nas macie Państwo nie tylko możliwość uczenia się języka niemieckiego, ale i możliwość wypoczynku z dala od miejskiego upału i zgiełku.


 Sprachenzentrum der Universität Wien

Centrum Językowe Uniwersytetu Wiedeńskiego (dawniej WIHOK) oferuje całoroczne kursy językowe na wszystkich poziomach zgodnie ze standardami Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego, o różnej intensywności i tematyce. W lipcu, sierpniu i wrześniu kursy językowe oferowane są wraz z programem rekreacyjnym obejmującym Wiedeń i okolice. Po zajęciach językowych można się wybrać na spacer śladami Freuda, rozkoszować doskonałą kawą oraz podziwiać przepiękne otoczenie uniwersyteckiego kampusu.
 

Wszystkich z Państwa zainteresowanych nauką języka niemieckiego we Wrocławiu zapraszamy do zapoznania się z najbliższymi kursami prowadzonymi w naszej szkole językowej.