Kursy języka niemieckiego w Austrii

Czy chcieliby Państwo wzbogacić lub doskonalić swój niemiecki w otoczeniu niemieckojęzycznym?

 

Zachęcamy do zapisów na kursy językowe w Austrii, do poznania kraju, jego mieszkańców oraz oferty kulturowej!

 

Poniżej znajdą Państwo szkoły językowe polecane przez Österreich Institut:

ARGE dla języków świata - MANDL

 

Niewielki, kameralny obóz językowy dla dzieci i młodzieży (wiek 9-18 lat) zlokalizowany w trzech miejscowościach w Austrii. Prowadzimy równolegle naukę języka niemieckiego i angielskiego w ilości 25 godzin lekcyjnych tygodniowo. Wspólny program rekreacyjny dla dzieci niemieckojęzycznych oraz mówiących w innych językach, w połączeniu z rodzinną opieką sprawiają, że kursy Mandl od 50 lat cieszą się renomą sprawdzonej marki.

DEUTSCHCAMP dla dzieci w wieku od 10 do 15 lat – LIPIEC 2021

 

14-dniowy międzynarodowy kurs wakacyjny w Puchenstuben w Niederösterreich (Dolna Austria). Ponad 30-letnie doświadczenie, przytulne pomieszczenia, przepiękne otoczenie, rodzinna atmosfera. Proszę przywieźć do nas swoje dziecko, spędzić urlop w Austrii, a ostatniego dnia zajęć odebrać szczęśliwą pociechę po prezentacji przygotowanej przez dzieci na zakończenie turnusu.

Deutschcamps dla dzieci i młodzieży

Warto zaufać ponad 70-letniemu doświadczeniu! young austria oferuje dwutygodniowe obozy językowe dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 17 lat w Salzburger Land/Austria! Kreatywne warsztaty językowe dla początkujących i zaawansowanych. Ponadto zajęcia sportowe i rekreacyjne, wieczorne zabawy i wycieczki - oczywiście wszystko w języku niemieckim!

 

 

Deutsch in Graz

Serdecznie zapraszamy na kursy Deutsch in Graz. Oferujemy kursy języka niemieckiego przez cały rok, a dodatkowo dodatkowe letnie kursy dla dzieci oraz młodzieży połączone ze sportem i zabawą. W naszej ofercie jest także możliwość zdawania egzaminów: ÖSD, kursów firmowych i grupowych oraz naukę indywidualną. Prowadzimy kursy języka niemieckiego wraz z ofertą zakwaterowania.


 

 

Sprachenzentrum der Universität Wien

Centrum Językowe Uniwersytetu Wiedeńskiego oferuje całoroczne kursy językowe na wszystkich poziomach zgodnie ze standardami Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego, o różnej intensywności i tematyce. W lipcu, sierpniu i wrześniu kursy językowe oferowane są wraz z programem rekreacyjnym obejmującym Wiedeń i okolice. Po zajęciach językowych można się wybrać na spacer śladami Freuda, rozkoszować doskonałą kawą oraz podziwiać przepiękne otoczenie uniwersyteckiego kampusu.
 

Wszystkich z Państwa zainteresowanych nauką języka niemieckiego we Wrocławiu zapraszamy do zapoznania się z najbliższymi kursami prowadzonymi w naszej szkole językowej.