Nauka języka niemieckiego dla zaawansowanych

Szukasz szkoły językowej dla ludzi z pasją? Jesteś we właściwym miejscu!? Witaj w Österreich Institut i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jesteśmy jedną z dziesięciu placówek-filii na terenie całej Europy. Działamy we Wrocławiu od 2005 roku i skutecznie uczymy tysiące kursantów rocznie. Wśród nich są osoby dorosłe w różnym wieku, pracujące i uczące się w Polsce oraz za granicą. Jeśli interesuje Cię nauka niemieckiego dla zaawansowanych, możesz dołączyć do nich już dziś!

Język niemiecki – kurs zaawansowany

Proponujemy Ci specjalnie opracowany materiał edukacyjny, który obejmuje gramatykę i słownictwo. Nad przebiegiem edukacji czuwać będą najlepsi lektorzy. Dysponują oni rozległą wiedza oraz doświadczeniem, a wśród nich są zarówno osoby pochodzące z Polski, jak i z krajów niemieckojęzycznych. Są oni doskonałymi przewodnikami po kulturze, literaturze oraz obyczajach. Dzięki temu zyskujesz możliwość chłonięcia języka niemieckiego na zaawansowanym poziomie, a kurs będzie dla Ciebie inspirującą przygodą.

Wybierając Österreich Institut, możesz liczyć na lekcje:

  • indywidualne, grupowe dla osób prywatnych oraz firm,
  • z użyciem sprzętu audio i komputerowego,
  • zdalne online lub stacjonarne.

Wybór sposobu nauki języka niemieckiego dla zaawansowanych pozostawiamy Tobie.

Zapisz się na niemiecki – kurs zaawansowany szyty na miarę Twoich potrzeb

Österreich Institut to szkoła godna zaufania, która dba o najwyższe standardy kształcenia. Swoją pozycję na rynku europejskim budujemy od wielu lat. W tym czasie wypracowaliśmy autorskie techniki kształcenia, które ułatwią Ci skuteczne podniesienie kompetencji językowych.

Nasz kurs zaawansowany adresujemy do osób, które chcą kontynuować naukę języka niemieckiego. Dlatego, jeśli posługujesz się nim na poziomie B2, pomożemy Ci zdobyć kompetencje właściwe dla C1 i C2. Co to oznacza? Efekty kształcenia obejmują płynną konwersację, znajomość wyrażeń idiomatycznych oraz bogate słownictwo z różnych obszarów tematycznych. Na zakończenie kursu możesz przystąpić do egzaminu OSD (Österreichisches Sprachdiplom). Składa się on z trzech etapów i na każdym z nich sprawdzimy Twoje umiejętności związane z:

  • pisaniem,
  • czytaniem,
  • słuchaniem ze zrozumieniem.

Biegły niemiecki na kursie dla zaawansowanych – dlaczego warto?

Zdobywając dyplom poświadczający poziom C2 z języka niemieckiego zyskujesz nowe szanse na:

  • awans zawodowy lub umocnienie pozycji w firmie,
  • możliwość odkrywania niemieckojęzycznej kultury w oryginalnym wydaniu,
  • poprawę wyników na uczelni oraz możliwość studiowania za granicą.

Postaw na naukę języka niemieckiego dla zaawansowanych w Österreich Institut. Zapraszamy na wstępny test, który zweryfikuje Twoją dotychczasową wiedzę. Skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, a nasi pracownicy udzielą Ci wszelkich dodatkowych informacji.