Kursy języka niemieckiego dofinansowane dla firm we Wrocławiu

Dofinansowane kursy języka niemieckiego w Österreich Institut

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY MIKRO, MAŁE I ŚREDNIE FIRMY

 


Österreich Institut ma zaszczyt zaprosić przedsiębiorców i ich pracowników do udziału w dofinansowanych kursach języka niemieckiego dla firm. Druga edycja projektu startuje już od 1. sierpnia 2019 r. Obecnie rozpoczynamy rekrutację we Wrocławiu. W dalszej kolejności będziemy organizować kursy w całym województwie. Dzięki funduszom unijnym przedsiębiorcy mogą otrzymać aż 25 tysięcy złotych dofinansowania na przeszkolenie swoich pracowników. Oferta jest skierowana do zainteresowanych mikro, małych i średnich firm, a także do osób samozatrudnionych posiadających siedzibę w województwie dolnośląskim.

 

Dotacje na naukę języka niemieckiego dla firm Wrocław

Zapraszamy właścicieli i pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenia lub umowy o dzieło, którzy chcą nauczyć się niemieckiego i podnieść kompetencje językowe. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich, dla których największą wartością jest fakt nauki w europejskiej instytucji państwowej, z bogatym, międzynarodowym doświadczeniem.


Szczegółowe informacje o systemie dofinansowań dostępne są na naszej stronie internetowej oraz na stronach Operatorów finansowych przyznających dofinansowanie - Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. przekazuje dotacje przedsiębiorcom z Wrocławia i z powiatu wrocławskiego.

 

Prezentacja naszej oferty dla kierownictwa firmy:

 

Prezentacja w języku polskim

 

Prezentacja w języku niemieckim

 


Wszelkie pytania dotyczące systemu prosimy kierować do Specjalistki ds. funduszy unijnych  Pani Edwiny von Kap-herr: telefon: 508 875 701, e- mail: edwina.kap-herr@oei.org.pl