Diese Website verwendet Cookies um die User Experience zu verbessern. Indem Sie auf "Schließen" klicken bzw. die Website weiter verwenden, stimmen Sie der Cookie Nutzung zu. Weitere Informationen finden Sie unter unserer Datenschutzerklärung.

Rekrutacja

Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji i dokumentacją zgłoszeniową, które są dostępne na stronach internetowych Operatorów finansowych. Operator weryfikuje daną firmę, decyduje o przyznaniu  dotacji, a także refunduje wydatki poniesione przez przedsiębiorcę. Wybór właściwego Operatora zależy od miejsca, gdzie zarejestrowana jest firma. W kwestiach dotyczących rekrutacji prosimy kontaktować się z właściwymi instytucjami.

 

Najbliższa rekrutacja

Zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych już od 09 września 2019r. w ramach drugiej edycji projektu u właściwych Operatorów finansowych. 

DOKUMENTY REKRUTACYJNE:


Poniżej znajduje się link do strony internetowej Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. przyznającej dofinansowanie firmom z Wrocławia i powiatów: wrocławskiego, średzkiego, wołowskiego, trzebnickiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego i strzelińskiego w II edycji programu. Informacje tam zawarte są aktualne dla wszystkich Operatorów finansowych z całego województwa. 

 

dawg.pl/pl/page/648/DOKUMENTY-DO-POBRANIA

Wszelkie pytania dotyczące systemu prosimy kierować do Kierowniczki ds. funduszy unijnych - Pani KATARZYNY CIEĆKIEWICZ:  telefon: 508 875 701, e- mail: katarzyna.cieckiewicz@oei.org.pl