Diese Website verwendet Cookies um die User Experience zu verbessern. Indem Sie auf "Schließen" klicken bzw. die Website weiter verwenden, stimmen Sie der Cookie Nutzung zu. Weitere Informationen finden Sie unter unserer Datenschutzerklärung.

Rekrutacja

Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji i dokumentacją zgłoszeniową, które są dostępne na stronach internetowych Operatorów finansowych. Operator weryfikuje daną firmę, decyduje o przyznaniu  dotacji, a także refunduje wydatki poniesione przez przedsiębiorcę. Wybór właściwego Operatora zależy od miejsca, gdzie zarejestrowana jest firma. W kwestiach dotyczących rekrutacji prosimy kontaktować się z właściwymi instytucjami.

Najbliższa rekrutacja

Już w styczniu 2020r. zostanie ogłoszony kolejny nabór do projektu dla przedsiębiorców i ich pracowników mających swoją siedzibę na terenie subregiony wrocławskiego.

 

Komunikat w tej sprawie zostanie podany do publicznej wiadomości na stronie internetowej Operatora projektu.

Aby przygotować się do złożenia dokumentów rekrutacyjnych zapraszamy w pierwszej kolejności do wypełnienia testu poziomującego i wyboru odpowiednich kursów.

DOKUMENTY REKRUTACYJNE:


Zapraszamy na stronę internetową Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. przyznającej dofinansowanie firmom z Wrocławia i powiatów: wrocławskiego, średzkiego, wołowskiego, trzebnickiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego i strzelińskiego w II edycji programu. Dokumenty tam zawarte są aktualne dla wszystkich Operatorów finansowych z całego województwa. 


Wszelkie pytania dotyczące systemu prosimy kierować do Specjalistki ds. funduszy unijnych  Pani Marzeny Szocińskiej - Klein: telefon: 508 875 701, e- mail: marzena.s-k@oei.org.pl