Rekrutacja

Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji i dokumentacją zgłoszeniową, które są dostępne na stronach internetowych Operatorów finansowych. Operator weryfikuje daną firmę, decyduje o przyznaniu  dotacji, a także refunduje wydatki poniesione przez przedsiębiorcę. Wybór właściwego Operatora zależy od miejsca, gdzie zarejestrowana jest firma. W kwestiach dotyczących rekrutacji prosimy kontaktować się z właściwymi instytucjami.

Najbliższa rekrutacja już niebawem.

dawg.pl/pl/page/652/<wbr />NABOR-DO-PROJEKTU
 
Komunikat w tej sprawie można znaleźć na stronie internetowej Operatora projektu.

Aby przygotować się do złożenia dokumentów rekrutacyjnych zapraszamy w pierwszej kolejności do wypełnienia testu poziomującego i wyboru odpowiednich kursów.

Nasz specjalista, p. Edwina von Kap-herr pomaga następnie w wypełnieniu całego wniosku.

Umów się na bezpłatne spotkanie, podczas którego wypełnisz wniosek.

 

DOKUMENTY REKRUTACYJNE:


Zapraszamy na stronę internetową Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. przyznającej dofinansowanie firmom z Wrocławia i powiatów: wrocławskiego, średzkiego, wołowskiego, trzebnickiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego i strzelińskiego w II edycji programu. Dokumenty tam zawarte są aktualne dla wszystkich Operatorów finansowych z całego województwa. 


Wszelkie pytania dotyczące systemu prosimy kierować do Specjalistki ds. funduszy unijnych Pani Edwiny von Kap-herr: telefon: 508 875 701, e- mail: edwina.kap-herr@oei.org.pl