Diese Website verwendet Cookies um die User Experience zu verbessern. Indem Sie auf "Schließen" klicken bzw. die Website weiter verwenden, stimmen Sie der Cookie Nutzung zu. Weitere Informationen finden Sie unter unserer Datenschutzerklärung.

Rekrutacja

Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji i dokumentacją zgłoszeniową, które są dostępne na stronach internetowych Operatorów finansowych. Operator weryfikuje daną firmę, decyduje o przyznaniu  dotacji, a także refunduje wydatki poniesione przez przedsiębiorcę. Wybór właściwego Operatora zależy od miejsca, gdzie zarejestrowana jest firma. W kwestiach dotyczących rekrutacji prosimy kontaktować się z właściwymi instytucjami.

Najbliższa rekrutacja już od stycznia 2021r.

dawg.pl/pl/page/652/<wbr />NABOR-DO-PROJEKTU
 
Komunikat w tej sprawie można znaleźć na stronie internetowej Operatora projektu.

Aby przygotować się do złożenia dokumentów rekrutacyjnych zapraszamy w pierwszej kolejności do wypełnienia testu poziomującego i wyboru odpowiednich kursów.

Nasz specjalista, p. Marzena Szocińska-Klein pomaga następnie w wypełnieniu całego wniosku.

Umów się na bezpłatne spotkanie, podczas którego wypełnisz wniosek.

 

DOKUMENTY REKRUTACYJNE:


Zapraszamy na stronę internetową Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. przyznającej dofinansowanie firmom z Wrocławia i powiatów: wrocławskiego, średzkiego, wołowskiego, trzebnickiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego i strzelińskiego w II edycji programu. Dokumenty tam zawarte są aktualne dla wszystkich Operatorów finansowych z całego województwa. 


Wszelkie pytania dotyczące systemu prosimy kierować do Kierowniczki ds. funduszy unijnych Pani Marzeny Szocińskiej - Klein: telefon: 508 875 701, e- mail: marzena.s-k@oei.org.pl